Novinky o druhém díle FROSTBITE, na kterém se pracuje, najdete ZDE
 • Celý cast a fotky všech herců ZDE
 • TV spoty - TADY (rozbor 1 a rozbor 2)
 • Ukázková scéna z filmu i s překladem - klikněte sem
 • Podívejte se na film VA online - odkazy najdete TU
 • popsané zážitky z české premiéry najdete TADY
 • --------------
 • Přečtěte si povídku Richelle Mead - VA z pohledu Dimitrije zde! Překlad Adrianovy ztracené kapitoly, další povídky od Richelle Mead najdete tady
 • Slož si svou větu, co jsi provedl/a v Akademii St.Vladimíra! - tady
 • Pokud vás zajímají novinky, zde najdete další články a tady fotky z filmu
 • Otázky, poznámky a nápady můžete psát sem
 • fotky posterů a článků, se kterými jste se setkali, posílejte na: zuzka.h@centrum.cz
 • oficiální facebook těchto stránek najdete zde
Z blogu naše články a překlady prosím NEKOPÍRUJTE, je to trestné!

Další info o kampani

8. srpna 2014 v 11:13 | Karča |  Frostbite/O filmu Mrazivý polibek
Skoro každý den se objevuje nové info o kampani pro Frostbite. Další článek si můžete v originále přečíst zde.

PRODUCENTI 'VAMPÝRSKÉ AKADEMIE' ZAHÁJILI KAMPAŇ PRO POKRAČOVÁNÍ SÉRIE 'FROSTBITE'

Vampýrská akademie možná neshrábla balík peněz v kinech, ale producenti se chystají natočit pokračování filmu, Frostbite, a pomocí webové stránky stránky IndieGoGo chtějí získat peníze na film.

Kampaň IndieGoGo získávající peníze pro Frostbite se zahájila. Minulý rok v červnu jsme přišli s novinkami aktualizace oficální facebookové stránky VA, která povolila plán udělat pokračování filmu Frostbite. Zatímco stav byl nejednoznačný, hádalo se, jestli produkční tým první Vampýrské Akademie může nastavit svůj zrak na financování kampaně. Nyní producenti prvního filmu potvrdili, že budou používat IndieGogo, aby se pokusili udělat Frostbite realitou.


Producenti prvního filmu zahájili kampaň tuto středu 6. srpna. Jejich nadějí je, že budou moci vybrat 1,5 milionů dollarů pomocí darů na pokračování - pokud fanoušci dosáhnou cíle, producenti potvrdí, že finančníci budou financovat zbytek výrobních nákladů celovečerního filmu.

V e-mailu pro MTV News, producent Mike Preger hovořil o rozhodnutí o použití finančních prostředků diváků, aby se pokusili udělat Frostbite realitou a také připočítat podporu pro snazší pokrok na vytvoření pokračování Vampýrské Akademie.

"Fanoušci jsou pro nás všechno," řekl Preger MTV. "Rozhodli jsme se posunout vpřed s Frostbite kvůli fanouškům, a chceme jim dát nejpřesnější podobu filmu knihy jak jen to bude možné, máme scénář od Pierse Ashwortha, který dělá jen to. Chceme jim dát přesně to, co očekávají."

Společník producent Deepar Nayar reagoval na e-mail "Naši finančníci byli ochotni postoupit vpřed pouze tehdy, pokud jim ukážeme, že fanoušci nás budou podporovat, a není nadsázka, když řeknu, že bez nich bychom tu nebyli."

Pokud fanoušci Vampýrské Akademie jsou schopni dosáhnout cíle 1,5 milionů dolarů, Frostbite by předběžně šel do předprodukce na konci roku 2014 a natáčení by začalo na počátku roku 2015. Pokud to všechno půjde dobře, fanoušci mohou očekávat, že pokračovaní se do kin dostane na konci roku 2015. A pokud jste přemýšleli, jestli v pokračování budou hrát hvězdy Vampýrské Akademie (Zoey Deutch, Lucy Fry, Dominic Sherwood, Gabriel Byrne atd.) producenti také varovali fanoušky, že v době, kdy mají v úmyslu natáčet, ještě není rozhodnuto jestli, bude hrát originální obsazení, vše závisí na jejich dostupnosti.

Na základě populární VA série od Richelle Mead byl film Vampýrská Akademie vypuštěn do kin v USA 7.února 2014. Frostbite je druhý díl románu Richelle Mead, její nejprodávanější série, je to pokračování příběhu Rose Hathaway na její cestě stát se strážkyní její nejlepší kamarádky, princezny Lissy Dragomir.

...komentáře fanoušků (pouze výběr, všechny by byly opravdu na dlouho)

Mají dalšího scénaristu, což si myslím, že je dobrý pokrok.

Mám ráda komediální krátké vtipy. To je celá Rose. Doufám, že si to udrží a neudělají z toho vampýrský emo film. Knihy nejsou dost dramatické, až do konce druhé knihy

Cítim se, jako jedna z mála lidí, kterým se tento film líbil, jen doufám, že ostatní bohatší fanoušci sáhnou do svých kapes, protože jsem chudák.

Cítil jsem, že je to velmi blízko ke knize. Jistě, byly přidány scény, ale děj? Ten je z knihy. Co víc lidé chtějí?

Udělali docela slušnou práci ve srovnání s jinými filmovými adaptacemi.


Tak co myslíte vy? Má Frostbite naději? Jako bonus přikládám mapu, kde jsou označeny země, které se zatím do kampaně zapojily a kde má VA nejvíce fanoušků. A víte co? MY JSME TAM TAKY!!!


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rose Rose | 8. srpna 2014 v 12:10 | Reagovat

Jen doufám že tam budou stále stejní herci...

2 Zuzka Zuzka | 9. srpna 2014 v 20:54 | Reagovat

Též doufám...herecké obsazení jedničky se mi hodně líbilo a celkově i film se mi líbil a do té kampaně pro dvojku bych se hned zapojila, jenže nejsou prašule :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama